The Garden Of Colour Geometric gel - silver

Kvalitný, strieborný, geometrický gél, pomocou ktorého vytvoríte na vašich nechtoch geometrické vzory, rovné čiary a rôzne umelecké kompozície. Je to hustý, dobre pigmentovaný, ťahajúci sa gél. 

Dostupnosť Skladom
Možnosti dopravy
27.9.2021
štandardná cena: €6,99 –34 % €4,59
The Garden Of Colour Geometric gel - silver
Garden of colour geometric ge silver
€6,99 –34 %

Geometrický gél - kvalitný gél, pomocou ktorého vytvoríte na vašich nechtoch geometrické vzory, rovné čiary a rôzne umelecké kompozície - produkt vám ponúka neobmedzené možnosti. Prebuďte v sebe umeleckú dušu a premeňte svoju manikúru na umelecké dielo!

VLASTNOSTI:
- jednoduché použitie 
- vytvrdne v UV alebo UV/LED lampe
- hustý (ťahajúci) gél 
- dobre pigmentovaný 
- životnosť - až 4 týždne!
- na výber máte päť farebných možností: biela, čierna, strieborná, zlatá a ružová

POUŽITIE: Aplikujte na vopred vymodelovaný necht. Nechajte vytvrdnúť v 48W UV alebo LED lampe 60s. Následne aplikujte záverečný bezvýpotkový top coat a opäť nechajte vytvrdnúť v lampe. 
Použitie pri gél lak manikúre: Na vopred pripravený necht aplikujte základný gél lak a nechajte vytvrdnúť v lampe. Následne aplikujte farebný gél lak a nechajte vytvrdnúť v lampe (v prípade potreby krok opakujte). Potom aplikujte Geometric gel a nechajte vytvrdnúť v 48W UV alebo LED lampe 60s. Následne aplikujte záverečný bezvýpotkový top coat a opäť nechajte vytvrdnúť v lampe. 

Výrobca: Silcare 
Obsah balenia: 5g 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: